PGA Tour je Charles Schwab Challenge skóroval velká hodnocení pro CBS sporty

PGA Tour se vrátil do akce od čtvrtka do neděle s Charles Schwab Challenge. Byl to první oficiální turnaj uprostřed probíhající pandemie COVID-19 a diváci zareagovali naladěním akce na CBS a Golf Kanál. Výsledkem bylo nejsledovanější finále kola Charles Schwab Challenge za 16 let.

Podle Uzávěrka, CBS Sports si užila velmi úspěšný golfový víkend se zvýšeným 50 procentním sledováním od roku 2019. Poslední kolo turnaje v průměru dosáhlo 3,09 milionu diváků, zatímco průměrné domácí hodnocení domácností (2,1) také vzrostlo o 50 procent. Publikum během tohoto posledního kola dosáhlo vrcholu 3,88 milionu diváků a 2,6 hodnocení. Diváci toužili po živých sportech uprostřed pandemie coronavirus a čísla odrážela tuto skutečnost.

Charles Schwab Challenge se stal prvním golfovým turnajem od roku 'Zápas II: Mistři charity, 'to jednorázová soutěž představovat Tiger Woods, Tom Brady, Peyton Manning a Phil Mickelson. Tato jednodenní akce vysílaná naživo na TNT, TBS, truTV a HLN, přitahovala 5,8 milionu diváků. Turner Sports to řekl Zápas II byl nejsledovanější golfový televizní přenos v historii kabelové televize.

Ani golfový turnaj nedovolil fanouškům zúčastnit se, ale kamery poskytovaly dostatek přístupu. Diváci Zápas II mohl poslouchat Bradyho mluvící koše se svými golfisty a analytikem Charlesem Barkleym. Byli také svědky šestinásobného šampióna Super Bowl, který se při ohýbání trhal z kalhot.

Zúčastnilo se jí vysoce kvalitní kvarteto Zápas II: Mistři charity v Medalist Golf Club s cílem získat peníze na úlevu od koronavirů. Byli úspěšní v tomto úsilí, získali 20 milionů dolarů a zároveň poskytovali zábavu divákům doma. Přestože se úsilí o získávání finančních prostředků rozšířilo díky některým přátelským sázkám jiných významných sportovců.